Jak zamówić kuriera?

Wyceń paczkę i wybierz kuriera
Dokładnie zaadresuj
Opłać online
Wydrukuj list przewozowy
Czekaj na przyjazd wybranego kuriera

Jak nadawać przesyłki międzynarodowe?

Nadawanie przesyłek międzynarodowychW dużej mierze przesyłki zagraniczne stały się pewnego rodzaju standardem, z którego korzysta coraz więcej osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Szybkie i tanie usługi dostosowane do potrzeb pozwalają sprawnie zarządzać firmami, obsługiwać kontrahentów lub też prowadzić sklep internetowy czy korzystać z różnego rodzaju serwisów aukcyjnych. Wysyłanie paczek zagranicznych jest nie tylko atrakcyjne cenowo, ale również niezwykle intuicyjne. Przesyłki docierają do odbiorców w możliwe najkrótszym czasie, który jest zależny oczywiście od odległości, wybranego środka komunikacji oraz innych opcji.

Wyślij przesyłkę międzynarodową

Zamawianie kuriera zagranicznego

Jak zamówić kuriera zagranicznego?

Jako profesjonalny broker współpracujemy z najlepszymi kurierami i dzięki temu jesteśmy w stanie wynegocjować i atrakcyjne ceny, jak i dedykowane usługi. Żeby wysłać paczkę zagraniczną, wystarczy skorzystać z dedykowanego formularza dostępnego na stronie internetowej. W odpowiednich miejscach wpisujemy podstawowe parametry przesyłki międzynarodowej takie jak waga, wymiary, dane adresowa. Dodatkowo możemy wybrać różne opcje z całego szeregu propozycji, które pozwalają spersonalizować przesyłkę i dopasować usługę do naszych potrzeb. Z nich warto zainteresować się ubezpieczeniem, ponieważ paczka zagraniczna jest bardziej skomplikowana w transporcie i na pewno czeka ją kilkukrotne przeładowywanie. Poza tym należy poświęcić czas na sprawdzenie, czego w paczce zagranicznej przewozić nie można oraz profesjonalne zapakowanie kartonu tak, by nie stanowił zagrożenia dla zawartości oraz innych przesyłek. Co istotne warto zadbać, by nasza paczka była sortowalna, czyli mieściła się z oczekiwanym przez przewoźnika kształcie oraz wymiarach i wadze. Inaczej transport będzie nas kosztował więcej.

Na podstawie wpisanych w formularz parametrów otrzymamy szereg ofert różnych firm kurierskich międzynarodowych wraz ze specyfikacją usługi – czyli na przykład wysokość gwarantowanego ubezpieczenia, przewidywany czas doręczenia oraz możliwość skorzystania z opcji ekspresowej. Ważnym elementem będą oczywiście również ceny. Te elementy pozwalają nam wybrać przewoźnika międzynarodowego, który spełnia nasze oczekiwania. Po opłaceniu usługi, wydrukowaniu listu przewozowego pozostaje nam czekać na przyjazd kuriera zagranicznego. Później drogę przesyłki możemy śledzić na dedykowanej stronie. Zastaniemy również poinformowani o dostarczeniu jej do odbiorcy. Nadawanie paczek zagranicznych online jest intuicyjne i pozwala dopasować usługę do swoich potrzeb lub też oczekiwań odbiorcy.

 

Zobacz też:

Cennik kuriera zagranicznego

Paczka zagraniczna - Dodatkowe informacje

Paczki międzynarodowe – eksport

Przesyłki międzynarodowe paletowe