Cennik kuriera zagranicznego

Cena kuriera zagranicznegoWysyłanie paczek za granicę jest proste i coraz tańsze. Ta popularność sprawia, że rozszerza się również wachlarz dedykowanych opcji dostaw, z których korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Przesyłki międzynarodowe są wysyłane zarówno okazjonalnie, jak i na mocy podpisanych stałych zleceń czy umów, a dla wielu przedsiębiorców stanowią podstawę działania w branży. To szczególnie istotne na rynku e-commerce. Kurierem zagranicznym wyślemy więc i koperty z dokumentami, i paczki, i przesyłki niestandardowe czy też palety, a atrakcyjne ceny oraz opcje dodatkowe pozwalają wybrać najlepszego przewoźnika.

Sprawdź cenę paczki zagranicznej

Cena paczki zagranicznej

Ile kosztuje paczka zagraniczna?

Cennik kuriera zagranicznego jest uzależniony przede wszystkim od kraju, do którego wysyłamy przesyłkę, jak i jej parametrów i wybranych opcji dodatkowych. Konkretne propozycje kurierów międzynarodowych poznajemy w momencie, gdy wpiszemy w dedykowane miejsca formularza dane adresowe, wymiary oraz wagę paczki oraz zaznaczymy szczegółowe preferencje. To są podstawowe elementy wyceny. Dzięki współpracy brokera z najlepszymi kurierami zagranicznymi mamy pewność nie tylko rzetelnej realizacji usług, jak i najkorzystniejszych cen. To właśnie one stają się podstawowym kryterium wyboru konkretnego przewoźnika.

Warto pamiętać, że wycena paczek zagranicznych jest również zależna od sposobu zapakowania przesyłki. Najkorzystniej będzie wysyłać przesyłki międzynarodowe standardowe, które mieszczą się w określonych przez firmy kurierskie parametrach – czyli w wadze oraz wymiarach, jak i na przykład w sposobie zapakowania. Te elementy mają bardzo duży wpływ na cenę paczki zagranicznej. Zdecydowanie najtaniej będzie wysłać niewielką przesyłkę w kartonie. Poza tym na opłatę za usługę kurierską zagraniczną wpływ będzie miało wybranie dodatkowego ubezpieczenia czy też usługi ekspresowej. Z drugiej strony te opcje pozwalają dopasować wysyłkę do naszych potrzeb i oczekiwań.

Tania paczka zagraniczna jest jedną z najczęściej wybieranych usług. Dzięki formularzom elektronicznym szybko można ją wysłać oraz opłacić transport i wydrukować list przewozowy. Co istotne, całą cenę kuriera zagranicznego mamy podaną niemalże od razu po wypełnieniu formularza. Po wybraniu konkretnej opcji, zapłaceniu oraz wydrukowaniu listu przewozowego przyjdzie nam jedynie czekać na kuriera, który szybko zawiezie naszą paczkę do zagranicznego odbiorcy. Drogę tę możemy śledzić na dedykowanym panelu.

Cena paczki zagranicznej jest przede wszystkim zależna od miejsca docelowego, do którego wysyłamy. Im dłuższą drogę będzie musiała pokonać, tym opłata będzie większa. Poza tym wiele zależy od rodzaju transportu, z czego najtańsza będzie droga lądowa.

 

Zobacz też:

Paczka zagraniczna - Dodatkowe informacje

Paczki międzynarodowe – eksport

Paczki za granicę – import