Współpraca

 

Zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy z naszą firmą czy to na zasadach ogólnych czy poprzez ofertę indywidualną, aby Państwa przesyłki obsługiwane były przez najlepszych kurierów w kraju.

Możliwe są trzy rodzaje rozliczeń:

- zapłata za zamówienie bezpośrednio po złożeniu - poprzez system szybkich przelewów Tpay.com,

- przedpłata za usługi czyli doładowanie skarbonki wybraną przez siebie kwotą, która w całości jest przeznaczana na zamówienia,

- faktura VAT z odroczonym terminem płatności – skorzystanie z tej formy wymaga pobrania, kompletnego uzupełnienia, podpisania oraz wysłania umowy o odroczonym terminie płatności (do pobrania w formacie PDF).

Dokumenty pytania o współpracę
Dokumenty należy przesłać na adres:

Speed Patrycja Znamirowska,
ul. Kilińskiego 6a,
56-420 Bierutów

Klient po pozytywnym przejściu weryfikacji otrzymuje propozycję z terminem i okresem rozliczeniowym.

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem indywidualnej oferty cenowej, prosimy o wypełnienie Formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres biuro@speedpak.net. W treści prosimy o określenie przewidywanego wolumenu wysyłkowego oraz proponowanej ceny za przesyłkę. W odpowiedzi otrzymają Państwo informację czy jesteśmy w stanie sprostać postawionym przez Państwo warunkom.


Punkt Paczkowy Speedpak
Załóż
Punkt Paczkowy


Jeśli posiadasz lokal i chcesz sprzedawać usługi kurierskie zapraszamy do naszej sieci. Bez opłat wstępnych i abonamentów! Możesz nadawać przesyłki od chwili rejestracji.

Sprawdź szczegóły


Przedstawiciel handlowy Speedpak
Zostań
Przedstawicielem Handlowym


Masz kontakty biznesowe, które mogą być zainteresowane tanim kurierem? Wykorzystaj to i zarabiaj na każdej wysłanej paczce.

Zapraszamy do kontaktuZapraszamy do współpracy!
Zespół SpeedPak