Przesyłka lotnicza kurierem

 

Transport lotniczyStatystyki, które obejmują transport, a szczególnie przewozy kurierskie, jednoznacznie wskazują, jak szybko rozwija się ta gałąź usług. Wysyłamy coraz więcej, ale również oczekujemy przede wszystkim szybkiej i taniej realizacji zlecenia. Ta motywacja czasu i indywidualnego podejścia do klienta jest dla flypak.pl najważniejsza. 

Jaką drogą mogę wysłać przesyłkę?

Najczęściej, gdy mówimy o przesyłkach kurierskich, mamy na myśli transport drogowy, morski i lotniczy. Te opcje różnią się między sobą przede wszystkim czasem realizacji zlecenia. Z danych TNT wynika, że większą część przesyłek lotniczych stanowią małe paczki i dokumenty, natomiast drogą lub statkiem są wysyłane towary ciężkie, niestandardowe. Najszybszą i najpewniejszą z opcji jest oczywiście ta realizowana przez samoloty. 

Jak wysłać paczkę lotniczą?

Paczka lotnicza kurieremSama procedura wysyłania przesyłki nie różni się niemalże niczym od nadania zwykłej paczki. Współpracujemy jako broker z najlepszymi firmami i gwarantujemy naszym klientom rzetelnie i szybko wykonaną usługę. Nawet do najodleglejszych zakątków świata jesteśmy w stanie dostarczyć każdą przesyłkę, która oczywiście spełnia wymogi celne i sanitarne. Transport lotniczy z TNT realizuje przede wszystkim paczki międzynarodowe. To idealny pomysł dla tych, którzy cenią czas. Tą drogą możemy wysłać dokumenty w kopertach, małe paczki, ale również duże przesyłki i palety. Samolot to też świetny środek transportu dla paczek dużych i niestandardowych. W dużym skrócie – wyślemy te same przesyłki co transportem drogowym lub morskim, ale zdecydowanie szybciej znajdą się one u odbiorcy. Wybierając tę opcję, nie zapominajmy o ubezpieczeniu, które pomoże w przypadku uszkodzenia lub zagubienia przesyłki. 

Transport lotniczy TNT jest realizowany przede wszystkim na trasach międzynarodowych zarówno na terenie Europy, jak i przy wysyłce towarów za ocean. Szczególnie duże odległości zachęcają do wyboru tej drogi. Warto pamiętać, że samoloty wprowadzają pewne ograniczenia w wysokości wysyłanych paczek. Na trasach europejskich wynoszą one 75 cm, transatlantyckie dopuszczają paczki o wysokości do 160 cm, a samoloty cargo – 220 cm. 

Wyceń swoją paczkę zagraniczną

 

Możesz być zainteresowany także: Importem paczek z NiemiecTani kurier do Litwy oraz Szybkimi przesyłkami lotniczymi z TNT