Tani kurier do Litwy

Kurier do LitwyPrzedsiębiorcy, producenci i sprzedawcy eksportujący duże ilości towarów za granicę lub prowadzący e-sklepy z nastawieniem na sprzedaż obcokrajowcom, często stają przed wyborem jakiego kuriera wybrać? Czy tani kurier do Litwy to najlepsze rozwiązanie, a może lepiej zdecydować się na własną flotę pojazdów, czy też podpisać umowę z jakąś firmą spedycyjną? Co będzie najkorzystniejsze?

Własna flota duże korzyści i duże koszty

Jeśli transport odbywa się codziennie i wymaga zamówienia całej ciężarówki, tira, a nawet kilku pojazdów, wtedy najczęściej opłaca się inwestycja w posiadanie własnych, firmowych pojazdów ciężarowych, transportujących towar za granicę. Jest to jednak rozwiązanie korzystne tylko dla naprawdę dużych przedsiębiorstw, które mogą pozwolić sobie na zakup pojazdów (często kilku, kilkunastu), a do tego opłacenia pracowników. Dlatego własna flota nie należy do najtańszych rozwiązań.

Umowa z firmą spedycyjną

Pewnym kompromisem, pomiędzy zakupem firmowych ciężarówek a wysyłaniem towarów kurierem, jest wynajęcie specjalistycznej firmy spedycyjnej, oferującej przejazdy na interesującej Cię trasie. Takie firmy mają własne ciężarówki, tiry i załogę, zajmują się przewozami wielkogabarytowymi i drobnicowymi, ale taka współpraca opłaca się tylko dużym przedsiębiorstwom, zlecającym spore ilości towarów do przewozu.

Tani kurier do Litwy – rozwiązanie dla małych i dużych firm

Paczka zagranicznaOstatnią, z trzech możliwości jest podpisanie korzystnej umowy z brokerem kurierskim. Jest to tanie i równie satysfakcjonujące rozwiązanie, a jego zaletą jest to, że nie ogranicza Cię ilość przesyłanego towaru. Jednego dnia możesz zlecić wysyłkę tylko 1 paczki, innego dnia – wielu palet. Ponadto firmy kurierskie nie kursują jedynie na z góry określonych trasach, ale mogą dotrzeć dosłownie wszędzie – również do miejsc, gdzie normalne firmy spedycyjne po prostu nie dojeżdżają.

Jeśli robisz interesy z partnerami zza naszej północno-wschodniej granicy, sprawdź gdzie możesz znaleźć naprawdę dobrego i taniego kuriera do Litwy. W poszukiwaniach pomoże Ci porównywarka usług kurierskich. Znajdziesz tam wielu sprawdzonych brokerów i przewoźników, dzięki którym uzyskasz naprawdę duże oszczędności na przesyłkach międzynarodowych.

Wyślij paczkę kurierem na Litwę

 

Możesz być zainteresowany także: Tani kurier do HolandiiTani kurier do Czech oraz Szybkimi przesyłkami lotniczymi z TNT