Szybkie przesyłki lotnicze z TNT

Przesyłki lotniczeNie ulega wątpliwości, że dla firm i klientów indywidualnych najważniejszy jest czas. Możliwość dostarczenia towaru w szybkim czasie nawet z bardzo odległych zakątków świata to podstawa rozwijającego się rynku szybkich i tanich przesyłek lotniczych

Szybki i pewny kurier

Jeśli współpracujesz z firmami zagranicznymi i wysyłasz do nich przesyłki, proponujemy ci skorzystanie z najlepszego sposobu na dostarczanie paczek, jaką są szybkie przesyłki lotnicze z TNT. To nie tylko doskonała opcja dla dbających o czas, ale również najpewniejszy środek transportu. Poprzez przesyłki lotnicze bez problemu nadasz zarówno dokumenty w kopertach, jak i małe przesyłki do 2,5 kg aż do dużych paczek i palet. Bez problemu przewieziemy również te niestandardowe czy dłużycowe. Zamawiając kuriera, oprócz podania wymiarów i wagi przesyłki można wybrać również opcje dodatkowe. Jedną z najpopularniejszych i najbardziej polecanych przy transporcie lotniczym jest ubezpieczenie. Warto z niego skorzystać. 

Jak zamówić kuriera?

Szybki kurier lotniczyWypełniając formularz na naszej stronie internetowej, zobaczysz całkowitą cenę wysłania przesyłki. Należy pamiętać, że jest ona uzależniona od wagi i długości towaru. Wymiary są szczególnie ważne w ograniczonej przestrzeni samolotu. Jedyną rzeczą, która tak naprawdę nas ogranicza, jest wysokość paczki, która wynosi 75 cm na trasach europejskich, 160 cm na transatlantyckich i 220 w samolotach cargo. Oczywiście, nie wolno przesyłać materiałów, które są niedozwolone w ruchu lotniczym. Wybierając usługę szybkich przesyłek lotniczych z TNT, możesz nie tylko liczyć na najlepsze ceny i najszybszy transport, ale również pomoc w załatwieniu formalności celnych, które załatwiamy na podstawie faktury i dokumentacji. 

Łączymy rzetelność usług kurierskich z szybkością i bezpieczeństwem linii lotniczych. Szczególnie ten sposób polecamy wszystkim, którym zależy na czasie oraz tym, którzy wysyłają towary wrażliwe na wilgoć. Z nami twoja przesyłka jest bezpieczna i możesz monitorować jej drogę od twoich drzwi aż do odbiorcy. 

Wyceń swoją paczkę i sprawdź ile zaoszczędzisz dzięki szybkim przesyłkom lotniczym z TNT.

 

Możesz być zainteresowany także: Importem paczek z Niemiec oraz Przesyłkami do Anglii