Paczki Polska-Francja

Paczka Polska - FrancjaOd wieków Francja była silnym ośrodkiem emigracyjnym dla Polaków. Kiedyś było to związane z sytuacją polityczną w kraju, obecnie otwarty rynek pracy i duże możliwości rozwoju przyciągają rodaków do tego kraju, który jest synonimem wolności. Co za tym idzie, według danych statystycznych nad kanałem La Manche mieszka ponad milion osób polskiego pochodzenia. Spora część z nich utrzymuje prywatne lub zawodowe związki z Polską, więc transport kurierski na tej trasie jest dość aktywny.

Jak wysłać przesyłkę do Francji?

Zarówno przesyłki krajowe, jak i zagraniczne cieszą się coraz większą popularnością. To dotyczy i paczek prywatnych, i biznesowych zagranicznych, bo przecież zacieśniamy związki gospodarcze z różnymi krajami. Bez problemu można szybko i tanio wysłać przesyłkę w każdy rejon świata, choć najpopularniejszym kierunkiem są kraje europejskie. Paczki do Francji kurierem docierają do odbiorcy dużo szybciej niż za pośrednictwem poczty. Żeby nadać przesyłkę, wystarczy wpisać jej parametry w odpowiednie miejsca w formularzu. Najważniejsze są oczywiście wymiary, waga oraz dane adresowe. To na ich podstawie oraz wybranych opcji dodatkowych zostanie przygotowana wycena.

Ile zapłacę za kuriera do Francji?

Ile za kuriera do FrancjiZ przedstawionych ofert różnych przewoźników można wybrać tę najbardziej dla nas atrakcyjną. Warto przejrzeć opcje dodatkowe takie jak chociażby ubezpieczenie przesyłki, dostarczenie ekspresowe czy w konkretnych godzinach. To też będzie miało wpływ na cenę. Warto pamiętać, że jako doświadczony broker współpracujemy z najlepszymi firmami w branży takimi jak na przykład TNT i jesteśmy w stanie zagwarantować najniższe ceny za doskonałej jakości usługi. Po wybraniu przewoźnika płacimy za usługę, drukujemy list przewozowy i czekamy na kuriera. On spod wskazanego adresu odbierze przesyłkę i wyruszy ona w drogę do odbiorcy we Francji. Zazwyczaj zajmuje to do trzech dni, ale warto pamiętać, że szybciej paczka dotrze do dużych ośrodków takich jak Paryż, Marsylia czy Lyon. Całą drogę przesyłki można śledzić na urządzeniu mobilnym lub w komputerze. 

Sprawdź ile kosztuje paczka do Francji

 

Możesz być zainteresowany także: Szybkie przesyłki lotnicze z TNT oraz Przesyłkami do Anglii