Tani Kurier do Anglii

Uwaga: Transport przesyłek do Wielkiej Brytanii jest wstrzymany do odwołania.

 

Wysyłki europejskieCoraz więcej szczególnie młodych Polaków mieszka w Wielkiej Brytanii lub wyjeżdża tam do pracy sezonowej. Jak na razie plany wyjścia Anglii z Unii Europejskiej nie zmieniają tych tendencji. Polacy emigrują całymi rodzinami, nie zrywając kontaktu z korzeniami. Coraz częściej również rodzime firmy otwierają swoje przedstawicielstwa na Wyspach. Ten ruch migracyjny i biznesowy jest również motorem napędowym w rozwijaniu sieci przesyłek kurierskich. W tej chwili można bez problemu nadać paczkę do Anglii i po kilku dniach będzie ona już u naszego zagranicznego odbiorcy.

Znajdź taniego kuriera do Anglii

Tani kurier do Anglii już od 88zł

Zarówno jeśli chodzi o szybkość dostarczanych przesyłek, jak i cenę usługi firmy kurierskie już dawno wyprzedziły tradycyjną pocztę. Jako broker kurierski współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku, które zapewniają rzetelne i szybkie wykonanie usługi, a ze względu na ilość możliwości, jakie dajemy klientom, mamy najatrakcyjniejsze ceny przesyłek międzynarodowych. Z nami bez problemu nadasz paczki kurierami DHL, DPD, TNT nie tylko z Anglii oraz do Anglii, ale niemalże w każdy inny rejon świata. Paczka do Anglii to prosta sprawa.

Jak wysłać paczkę do Anglii?

Paczki kurieremNajczęściej do Anglii wysyłamy paczki do 70 kg raz dokumenty w kopertach czy małe przesyłki do 2,5 kg. Je też najprościej wpisać w nasz formularz, gdzie klient podaje wagę i wymiary przesyłki, zaznacza opcje dodatkowe i wybiera spośród ofert różnych firm tę, która mu najbardziej odpowiada. W cenniku DHL bez problemu znajdzie nie tylko dokładną informację, kiedy przesyłka dotrze do odbiorcy, ale również cały szereg wskazówek dotyczących zapakowania czy maksymalnych parametrów paczki. Pamiętajmy, że tanim kurierem możemy wysłać również przesyłki gabarytowe na paletach oraz przesyłki niestandardowe. 

Zarówno więzi rodzinne, jak i plany biznesowe wymagają sprawdzonego kuriera, który odbierze i dostarczy paczkę w jak najkrótszym czasie, dokładając starań, by nie uszkodziła się ona w transporcie. Na naszej stronie możesz też śledzić przesyłkę, by mieć pewność, że została ona odebrana przez wskazaną przez ciebie osobę. 

Wyceń import swojej paczki do Anglii.

 

Możesz być zainteresowany także: Importem paczek z Niemiec oraz Szybkimi przesyłkami lotniczymi z TNT