Zagraniczne przesyłki kurierskie z UPS

 

Zagraniczne przesyłki kurierskie z UPSSzybko rozwijające się rynki, coraz większa mobilność pracowników oraz szersza współpraca biznesowa sprawiają, że coraz więcej przesyłek międzynarodowych kurierem UPS jest codziennie wysyłanych. Zaufanie klientów bazuje przede wszystkim na rzetelności przewoźnika oraz krótkich terminach realizacji usługi. Dzięki temu niezależnie od tego, czy wysyła przesyłki zagraniczne prywatne czy też biznesowe kurier UPS dostarczy je szybko sprawnie.

 

Doskonały kurier międzynarodowy UPS

Popularność przesyłek międzynarodowych UPS staje się coraz bardziej zauważalna. Warto zwrócić uwagę na ciekawy trend handlu w sieci, dla którego nie istnieją żadne granice. Podobnie rzecz się ma ze współpracą między firmami oraz poszukiwaniem nowych kontaktów przez Internet. Kurier UPS, podążając za zmianami na rynku, szybko i rzetelnie dostarcza zarówno dokumenty w kopertach, jak i paczki do różnych krajów. Czas usług jest uzależniony oczywiście od miejsca, gdzie wysyłamy i wybranych opcji dodatkowych. Możemy w prosty sposób skorzystać z różnych dróg i środków transportu. Przed spakowaniem przesyłki warto zapoznać się z listą towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym oraz przepisami konkretnego państwa. Trzeba również w taki sposób zapakować przesyłkę dla kuriera UPS, by dotarła ona bezpiecznie na miejsce oraz nie uszkodziła żadnych innych przesyłek.

 

Jak zapakować międzynarodową paczkę dla kuriera UPS?

Jak zapakować międzynarodową paczkę dla kuriera UPSNiezależnie od drogi czy też sposobu dostarczenia przesyłki zagranicznej UPS wybierzemy, kurier zawsze dołoży starań, by doręczyć ją pod wskazany adres w systemie od drzwi do drzwi. Żeby nadać przesyłkę, wystarczy wypełnić intuicyjny formularz na stronie internetowej, w którym podajemy adres odbiorcy oraz parametry paczki i wybrane opcje dodatkowe. Z kurierem UPS możemy nadać paczkę zagraniczną o maksymalnej wadze do 70 kilogramów. Maksymalna długość najdłuższego boku nie może przekroczyć 270 cm, a łączna wszystkich maksymalnie wynosić powinna 330 centymetrów. Warto zwrócić uwagę na bardzo chętnie wybieraną opcje dodatkową, jaką jest wysyłka za pobraniem. Kurier UPS gwarantuje zwrot należności w maksymalnym okresie 7 dni roboczych po doręczeniu. Te zobowiązania wypłacane są we wtorki i czwartki. Poza tym kurier UPS gwarantuje dostawę następnego dnia roboczego oraz ubezpieczenie do 1000 zł w cenie usługi. To niezwykle atrakcyjna opcja, która pozwala nam pokryć ewentualne szkody. Ze względu na potrzeby klientów UPS za dopłatą kilkunastu złotych umożliwił wypisanie listu przez kuriera, a za niestandardową przesyłkę będziemy musieli doliczyć do ceny kilkadziesiąt złotych.

Wysyłanie przesyłek zagranicznych z UPS pozwala na szybkie oraz rzetelne dostarczanie niemalże każdego towaru gdziekolwiek tylko chcemy. 

 

Tanie paczki zagraniczne kurierem UPS - Zamów kuriera online

 

Sprawdź podobne tematy: Międzynarodowe przesyłki kurierskie z DPDTanie paczki międzynarodowe