Najtańsze palety zagraniczne dla firm

Tanie palety zagraniczne dla firmWiele firm regularnie współpracuje z kontrahentami zagranicznymi, a wymiana towarowa z roku na rok jest coraz większa. Trend ten jest zauważalny również przez firmy kurierskie, które otrzymują coraz więcej zleceń na przewóz paczek i palet zagranicznych. Szczególnie ten drugi rodzaj przesyłki jest chętnie wybierany przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa z wielu branż. Dzięki możliwości wysyłania taniej palety za granicę wiele firm może się rozwijać i stale zdobywać nowe rynki zbytu.

Wyślij tanio paletę zagraniczną

Jak przygotować paletę zagraniczną?

Dzięki współpracy brokera z najlepszymi firmami kurierskimi zagranicznymi tanio i profesjonalnie można nadać paletę w każdy zakątek świata. Przede wszystkim kluczowe będzie odpowiednie zapakowanie przesyłki oraz zwrócenie uwagi na to, by nie znalazły się w niej towary zabronione w transporcie. Poza tym jeśli wysyłamy paletę poza granicę Unii Europejskiej to przejdzie ona kontrolę celną. To generuje również konieczność przygotowania odpowiednich dokumentów i może się wydłużyć czas doręczenia.

Przygotowanie palety zagranicznej

Profesjonalni kurierzy zagraniczni, z którymi broker ma podpisaną umowę, gwarantują szybkie i rzetelne usługi oraz dostarczanie przygotowanych do transportu palet w dowolne miejsce na świecie. Warto pamiętać, że choć całą procedurę zamawiania kuriera zagranicznego do palety przeprowadzamy w Internecie, to do transportu wysyłkę musimy przygotować oraz zabezpieczyć odpowiednie miejsce do odbioru przez kuriera. Wycena palety zagranicznej jest uzależniona od jej wymiarów oraz wagi i oczywiście miejsca, do którego wysyłamy. Dlatego zawsze dla klientów indywidualnych oraz biznesowych przygotowujemy indywidualną ofertę, gwarantując doskonałą jakość usługi. Podając dane do wyceny przesyłki, trzeba pamiętać, że wagę (około 25 kg) i wysokość (około 14,4 cm) palety należy wliczyć w parametry paczki.

Tania paleta zagraniczna to jeden z najbezpieczniejszych sposobów wysyłania towarów. Kurierzy doradzają, by trwale przymocować przesyłkę do podstawy w taki sposób, by się nie przesuwała a tym samym, aby podczas transportu się nie zsunęła, nie uległa zniszczeniu lub też nie uszkodziła innych przesyłek. Tanią paletą zagraniczną możemy wysłać ładunek o wadze do 1000 kilogramów i maksymalnych wymiarach 120 x 80 cm. Te wymiary są oczywiście podyktowane rozmiarami postawy, a paczka nie może poza ten obrys wystawać. Dobrze jest również przygotować odpowiednio dużo miejsca, by samochód z podnośnikiem lub windą mógł bez problemu zabrać paletę za granicę.

 

Zobacz też:

Cennik przesyłek międzynarodowych kuriera

Najtańsze palety zagraniczne

Ile kosztuje wysyłka palety za granicę?