Najtańsze palety zagraniczne

Najtańsze palety zagraniczneZa granicę wysyłamy zarówno małe przesyłki, dokumenty, jak i palety. To podstawa działalności wielu różnych firm, a emigracja zarobkowa sprawiła że zarówno wysyłamy więcej palet międzynarodowych, jak i je częściej odbieramy. Innym bardzo ważnym trendem, który wpłynął bezpośrednio na ilość przesyłek, jest dynamiczny rozwój sektora e-commerce. Tanie palety międzynarodowe to również gwarancja bezpieczeństwa, ponieważ stabilna podstawa nie tylko ułatwia zapakowanie nawet skomplikowanych przesyłek, ale przede wszystkim umożliwia wygodny transport w systemie rampa-rampa. Po paletę zagraniczną przyjeżdża kierowca specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem. Warto przygotować mu odpowiednio dużo miejsca na parkingu.

Wyślij tanią paletę zagraniczną

Jak przesłać przesyłkę paletową?

Przesyłka paletowa międzynarodowaOferty różnych profesjonalnych kurierów pozwalają wysyłać tanie palety międzynarodowe niemalże w każde miejsce na świecie. Oczywiście zarówno cena usługi, jak czas dostawy są uzależnione w dużym stopniu od tego, gdzie wysyłamy, jak duża i ciężka jest przesyłka oraz jakie opcje dodatkowe ewentualnie wybierzemy. Poza tym nadając paletę międzynarodową poza granice Unii Europejskiej musimy liczyć się i z dłuższym czasem doręczenia, i z koniecznością skompletowania dodatkowych dokumentów.

Trzeba pamiętać, że to na nadawcy spoczywa obowiązek takiego zaparkowania taniej palety za granicę, by dotarła ona do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Po pierwsze musimy zapoznać się z wytycznymi tanich kurierów w zakresie pakowania i z listą przedmiotów zakazanych w transporcie. Poza wytycznymi konkretnych przewoźników warto sprawdzić również ograniczenia, które funkcjonują w określonym kraju.

Wyceny taniej palety międzynarodowej dokonamy poprzez stronę internetową. Zostanie ona przygotowana na podstawie parametrów paczki, miejsca do którego musi zostać dostarczona oraz innych opcji. Broker dokłada wszelkich starań, żeby palety zagraniczne wysyłać najtaniej ze sprawdzonymi kurierami. Dzięki temu mamy pewność, że szybko i bezpiecznie dotrą do odbiorcy.

 

Zobacz też:

Sprawdzony sposób na tanie palety międzynarodowe

Przesyłki międzynarodowe paletowe

Przesyłki międzynarodowe