Czas dostawy paczki zagranicznej UPS

 

zas dostawy paczki zagranicznej UPSNajważniejszym kryterium przy wysyłaniu przesyłek zagranicznych UPS jest oczywiście czas, w jakim paczka dotrze do odbiorcy. Następnym ważnym aspektem jest cena a potem zaufanie do przewoźnika. W ofercie kuriera UPS znajdziemy propozycje skrojone na wymiar i w zależności od wybranej opcji mamy możliwość dostarczyć rodzinie czy też kontrahentom przesyłkę nawet następnego dnia roboczego. Wiele zależy również od miejsca, do którego wysyłamy paczkę z kurierem UPS.

Jaki jest czas doręczenia przesyłki w UPS?

Zaplanowany czas doręczenia paczki jest określany przez kuriera UPS określany jest na 5 dni w Europie w zależności od miejsca pochodzenia i przeznaczenia. To jest opcja standardowa. W ekspresowych ofertach dodatkowych, jakie proponuje nam przewoźnik ten czas jest określany od 1 do 3 dni. Wysyłając paczkę za granicę, musimy brać pod uwagę, że termin dostarczenia będzie dłuższy niż w przypadku tych krajowych.

 

Kiedy przesyłka międzynarodowa UPS dotrze do odbiorcy?

Przesyłka międzynarodowa UPSKurierzy UPS przykładają uwagę, by przesyłki prywatne czy też biznesowe jak najszybciej docierały do odbiorców. Dzięki doskonałej bazie logistycznej, rozbudowanej sieci połączeń drogowych oraz korzystaniu z możliwości, jakie dają statki i samoloty w każdy zakątek świata szybko można dostarczyć to wszystko, co tylko możemy zgodnie z prawem zapakować do kartonu. Należy zawsze pamiętać, że różnego rodzaju czynniki, na które przewoźnik nie ma wpływu takie jak warunki atmosferyczne, drogowe, natężenie ruchu czy też najzwyklejsza awaria samochodu mogą wydłużyć ten termin.

Dzięki funkcjonalnemu kalkulatorowi jesteśmy w stanie szybko określić, kiedy w przewidywanym terminie przesyłka będzie u odbiorcy i dzięki temu szybko możemy zaplanować doręczenia z kurierem UPS, co jest szczególnie ważne, jeśli prowadzimy firmę i mamy kontrahentów za granicą.

 

Zamów już dziś kuriera UPS do przesyłki międzynarodowej

 

Sprawdź też: 
Czego nie można wysłać kurierem w paczce międzynarodowej?
TNT przesyłki międzynarodowe - niestandardowe, nietypowe i terminowe