Szybki kurier na Litwę

Kurier do LitwyJeśli poszukujesz firmy kurierskiej, która dostarczy Twoją paczkę w najkrótszym czasie, dobrze trafiłeś! Zajmujemy się wysyłką paczek z Polski na Litwę. Nie ma znaczenia, do którego miasta chcesz wysłać kuriera, może być to paczka do Wilna, Kowna, Mariampolu czy Kiejdan. Zamówienia w naszym serwisie zawsze docierają w pożądane miejsce.

Wyślij przesyłkę do Litwy

Czego nie można wysłać kurierem na Litwę?

Przed przygotowaniem paczki warto jest zapoznać się z zasadami wysyłki paczek na Litwę. Do tego kraju nie można bowiem przywieźć wszystkiego. Unikajmy wysyłania amunicji, broni palnej (również tej uznanej jako typowo kolekcjonerska), artykułów pirotechnicznych. Na Litwę nie zawieziemy także dzikich zwierząt, zarówno żywych jak i tych martwych przeznaczonych do wykorzystania jako trofeum. Jeśli chcemy wysłać metale szlachetne lub ilości biżuterii przekraczające dopuszczalne normy, musimy ubiegać się o specjalne pozwolenie. To samo dotyczy artykułów kulturowych, dzieł sztuki itp. W paczce na Litwę nie przewieziemy również środków odurzających, psychoaktywnych i wszelkich substancji promieniotwórczych.

Wysyłka paczki z Polski na Litwę - o czym powinniśmy pamiętać?

Oprócz produktów, których kategorycznie nie możemy zabrać na Litwę istnieją też takie, które możemy przewieźć, jednak w określonych ilościach. Należą do nich: alkohol, papierosy, produkty zawierające kakao, perfumy, a także nawet cukier lub kawa.

Zamawianie kuriera online - najszybciej i najprościej!

Kuriera, który dostarczy przesyłkę z Polski na Litwę zamówić możemy w najprostszy sposób, nie wychodząc z domu - przez naszą stronę internetową! Tam istnieje możliwość wyliczenia kosztów dostawy oraz potencjalnego czasu, w jakim możemy spodziewać się dostarczenia przesyłki.

 

Zobacz także:

Kurier do Danii

Kurier do Czech

Kurier Słowenia