Paczka do Norwegii

Kurier do NorwegiiNorwegia to jeden z popularniejszych krajów, w których mieszkają Polacy. Dzięki temu wiele osób korzysta z wysyłek paczek do Norwegii. Obecnie wysłanie paczki jest proste, szybkie i komfortowe. Poniżej przedstawiamy informację jak to zrobić i jak wygląda cały proces.

 

 

Wyślij przesyłkę do Norwegii

Zamówienie kuriera do Norwegii

Cały proces wysyłki rozpoczyna się od wybrania odpowiedniego kraju i zamówienia przesyłki. W tym celu wystarczy kliknąć przycisk "Zamów kuriera". W następnym kroku wybieramy odpowiednie opcje i podajemy potrzebne dane. Wypełnienie formularza zajmuje tylko chwile, a strona internetowa jest bardzo przyjazna i intuicyjna. Z tym zadaniem poradzą sobie wszystkie osoby. Po zamówieniu kuriera odbierze on od nas paczkę, a nam pozostanie jedynie czekanie na potwierdzenie doręczenia. Jest to zdecydowanie najszybsza i najwygodniejsza opcja wysyłania paczek do Norwegii.

Paczki z Polski do Norwegii

Przesyłka do Norwegii ma do przebycia wiele kilometrów. Jej przygotowanie to pierwszy krok do wysyłki. Pudełko powinno być dobrze dopasowane, aby zawartość nie przesuwała się. Warto zwrócić też uwagę na taśmę pakową i podwójnie okleić przesyłkę. Jeśli w środku niej znajdują się skurcze rzeczy lub wartościowe takie jak np. elektronika dobrym pomysłem jest jej zabezpieczenie folią bąbelkową. Ostatnią rzeczą, którą musimy wykonać to uzupełnić list przewozowy. Jego czytelne wypełnienie będzie bardzo pomocne dla kurierów podczas przewożenia paczki. Przesyłka do Norwegii ma również pewne obostrzenia. Jako że kraj nie należy do Unii Europejskiej, musimy przestrzegać nieco bardziej rygorystycznego prawa. Paczki z Polski do Norwegii nie mogą posiadać w swoim wnętrzu lekarstw, alkoholu powyżej określonej normy, mleka, mięsa czy wyrobów tytoniowych.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących przesyłek do tego kraju, nasza obsługa pozostaje do Państwa dyspozycji.

 

Zobacz także:

Kurier do Finlandii

Kurier do Guernsey

Kurier do Jersey