Kurier do Austrii

Paczki do Austrii

Kurier do AustriiNasi klienci mają możliwości nadania przesyłek do Austrii. Oferujemy możliwość skorzystania z wielu firm kurierskich. Dzięki temu mają Państwo możliwość skorzystania z usług tych przewoźników, z którego usług korzystają najczęściej lub też tej firmy kurierskiej, która oferuje najlepsze w danym przypadku warunki dostawy i najniższą cenę.

 

Wyślij przesyłkę do Austrii

Przesyłka z Polski do Austrii

Nadanie przesyłki kurierskiej do Austrii jest prostym i intuicyjnym procesem. Po pierwsze, koszty widoczne są w momencie wyceny online. Dzięki nim można samodzielnie w szybki sposób zapoznać się z kosztami oraz dodatkowymi warunkami. Po drugie, nasza obsługa oferuje również możliwość indywidualnej wyceny przesyłki, jeśli musimy wysłać paczkę o niestandardowych wymiarach lub w większej ilości. Średni koszt wysyłki małej i lekkiej paczki to koszt około 90 zł. Duże paczki o wadze do 30 kg można nadać za około 170 zł. Przesyłki są ubezpieczone do określonej w formularzu zamówienia. Zamówienie kuriera do Austrii odbywa się po wypełnieniu formularza znajdującego się na stronie głównej naszego serwisu. Zazwyczaj przesyłki są odbierane następnego dnia roboczego. Istnieje również możliwość samodzielnego przekazania przesyłki do jednego z punktów obsługi klienta.

Przesyłka z Austrii do Polski

Świadczymy również usługi przesyłek z Austrii do Polski. Małą paczkę o wadze do 30 kg można nadać za około 115 zł. Niestandardowe paczki przesyłane z Austrii do Polski wymagają indywidualnej wyceny - koszty możliwe są do określenia po kontakcie z naszą obsługą. Przejdź do działu kontakt, aby uzyskać szczegółową wycenę przesyłki.

 

Zobacz także:

Paczka do Francji

Kurier Wielka Brytania

Kurier Polska-Szwecja