Cennik kuriera AMBRO

Cennik kuriera AMBRO Kurier Ambro specjalizuje się przede wszystkim w przewożeniu paczek niestandardowych. Doskonale odpowiada na potrzeby klientów indywidualnych oraz firm – szczególnie tych z branży motoryzacyjnej. To właśnie części samochodowe bywają najbardziej problematycznym ładunkiem do wysłania, a w wielu przypadkach trudności sprawia także samo przygotowanie ładunku do drogi. W efekcie kurier Ambro staje się świetną alternatywą na rynku, a doświadczenie pracowników, nowoczesna flota transportowa oraz sprawdzone procedury sprawiają, że nawet delikatne ładunki docierają do odbiorców w stanie nienaruszonym.

Cennik kuriera AMBRO

Waga/UsługaNettoBrutto
Paczka standard do 30 kg 1142,28175,00
Paczka standard do 50 kg 1162,60200,00
Dłużyca 30 kg 2211,38260,00
Dłużyca 50 kg 2260,16320,00
Dopłata gabarytowa do paczki, do 30 kg 324,3930,00
Dopłata gabarytowa do paczki, do 50 kg 3121,95150,00
Pobranie – do 7000 zł4,0655,00
Ubezpieczenie do 100 złGratis
Ubezpieczenie do 7000 zł3,254,00
Serwis SMS1,632,00
Opłata weryfikacyjna20,3325,01
Pusty podjazdzwrot poniesionych kosztów
Ponowna dostawa20% frachtu 
Magazynowanie/dzień2,443,00
Zwrot do nadawcy100% ceny podstawowej
Przeadresowanie do 18:0016,2620,00
Przeadresowanie po 18:00 416,26 + dodatkowy fracht20,00 + dodatkowy fracht

1. Paczka standardowa to taka paczka, której długość nie przekracza 200cm oraz suma 3 wymiarów nie przekracza 300 cm.

2. Usługa spedycji na przesyłce, której długość przekracza 200cm nazywamy dłużycą. Maksymalna długość najdłuższego boku to 400cm, natomiast suma pozostałych dwóch boków nie może przekroczyć 50cm.  

3. Stosowana, gdy suma 3 wymiarów jest większa niż 300 i mniejsza lub równa 400cm.  

4. Dodatkowy fracht liczony pomiędzy pierwotnym a nowym miejscem dostawy. 

 

Jak nadać paczkę kurierem Ambro?

Większość klientów nadaje przesyłki standardowe, które mieszczą się w zalecanych przez kurierów parametrach. W efekcie pakowane są w karton o regularnych kształtach i nie przekraczają maksymalnej wagi i wymiarów. Przewoźnicy często również ograniczają rodzaj ładunków, jakie można wysyłać, a przesyłki niestandardowe są dużo droższe. Zdarza się jednak, że chcemy nadać paczkę, która wykracza poza obowiązkowe parametry i staje się problematyczna. Wówczas warto sięgnąć po pomoc specjalistów, którzy codziennie dostarczają przesyłki wymagające specjalnej uwagi. Kurier Ambro doręcza ładunki podatne na uszkodzenia, niekoniecznie zapakowane w karton o regularnych kształtach oraz te, które trzeba przewozić w określonej pozycji. Je należy oczywiście odpowiednio oznaczyć. To idealna opcja dla tych, którzy nadają okazjonalnie oraz tych wszystkich, którzy na przykład funkcjonują w branży motoryzacyjnej i wysyłka części samochodowych jest dla nich codziennością i podstawą prowadzonego biznesu. Dlatego właśnie oferta Ambro doskonale dostosowuje się do potrzeb klientów. Nie muszą oni na przykład pakować części samochodowych w karton o regularnych kształtach, co znaczenie ułatwia samą wysyłkę.

Jakie towary przewozi Ambro?

Kurier Ambro to jeden z rozpoznawalnych przewoźników szczególnie w segmencie dużych i niestandardowych ładunków. Sprawna logistyka oraz doskonale przygotowana flota samochodów sprawiają, że przewoźnik jest liderem na rynku, który terminowo i ze szczególną troską o bezpieczeństwo ładunków dostarcza przesyłki do odbiorców w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Tym samym oferuje specjalistyczne usługi eksporterom i importerom. Poza tym Ambro proponuje również magazynowanie oraz obsługę towarów, dostosowując się do wymagań rynku i oczekiwań klientów. Przede wszystkim przewoźnik dostarcza części samochodowe oraz inne trudne w transporcie towary, stale się rozwija oraz wyznacza trendy w branży. To przewoźnik, któremu zaufało wielu klientów indywidualnych i firm.

Jaka wysłać części samochodowe Ambro?

Części samochodowe wymagają specjalnej obsługi w transporcie. Dlatego właśnie ze względu na swój ciężar, wielkość, kształt i specyfikę są uznawane za ładunek niestandardowy. Nadawca musi również przygotować paczkę do drogi w taki sposób, by nie została ona uszkodzona. Kurier Ambro bez problemów dostarcza maski samochodowe, silniki czy skrzynie biegów do odbiorców w całym kraju, dokładając starań, aby zlecenia były realizowane terminowo i rzetelnie. W efekcie to przewoźnik, który cieszy się dużym zadaniem mechaników, właścicieli sklepów motoryzacyjnych i oczywiście klientów indywidualnych. Przyciąga również cennik kuriera Ambro oraz szereg opcji dodatkowy, które ułatwiają zarządzanie transportu. Można na przykład wybrać metodę płatności za przesyłkę, zadeklarować jej wartości czy też uruchomić wygodne mobilne powiadomienia. Popularny jest również moduł śledzenia przesyłek, który pozwala sprawdzić, gdzie jest paczka i kiedy zostanie doręczona.

Odpowiednie pakowanie części samochodowych powoduje, że kurierowi łatwiej dostarczyć je w nienaruszonym stanie do odbiorcy. Elementy muszą być czyste i pozbawione płynów eksploatacyjnych. Poza tym trzeba szczególnie zabezpieczyć elementy podatne na uszkodzenia, obicia czy otarcia. Najlepiej w tym celu wykorzystać tekturę, folię bąbelkową lub sterczową. Na przykład maska samochodowa ze względu na swoją specyficzną budowę będzie wymagać usztywnienia narożników. Kurier Ambro dostarcza przesyłki o wadze do 50 kilogramów o sumie trzech boków, która nie przekracza 400 cm. Doradcy przewoźnika przygotowują również indywidualne wyceny i pomagają odpowiednio przygotować paczkę niestandardową.

Wysyłka mebli kurierem Ambro

Kurier Ambro dostarcza do odbiorców w całym kraju także przesyłki wielkogabarytowe takie jak na przykład meble. Wykorzystuje w tym celu specjalnie przygotowane samochody, które są wyposażone w windę lub podnośnik. Mają również maty ochronne, szczelną plandekę czy specjalne pasy mocujące. Dzięki temu każdy ładunek zakupiony w sklepie internetowym lub na aukcji, a także taki, który chcemy przewieźć bezpiecznie, zostanie dostarczony pod wskazany adres. Atrakcyjne ceny i doświadczenie w przewozie ładunków wymagających specjalnej obsługi sprawiają, że kurier Ambro jest chętnie wybierany przez wymagających klientów. Świetnie radzi sobie nawet z ładunkami, których inni nie dostarczają.

 

Chcesz sprawdzić ofertę Ambro, skontaktuj się z nami.